Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar
A közszférában foglalkoztatottak, valamint a közbeszerzés más szereplői számára a szervezeti integritás elősegítése volt a célja annak a szakmai konferenciának, amit a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen (NKE) tartottak április 29-én.
2024. 04. 29.
Ötödik alkalommal rendezett konferenciát a Magyary Zoltán Szakkollégium a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen (NKE) április 26-án.
2024. 04. 26.
Ilya Shapiro, az egyesült államokbeli Manhattan Intézet Alkotmányjogi Tanulmányok Központjának igazgatója tartott előadást egyetemünkön.
2024. 04. 16.
Az együttműködés célja, hogy a közép-európai térségben Budapesten jöjjön létre a legjelentősebb határtannal foglalkozó műhely, ezzel egyszersmind betöltve a jelenlegi hiátust és vezető szerepet vállalva Közép-Európában.
2024. 03. 28.
Idén tavasszal első alkalommal kerül meghirdetésre Egyetemünkön az Erasmus+ Blended Intensive Programme (BIP) az ÁNTK szervezésében.
2024. 03. 27.
Hírek
Dr. Varga Réka, az Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar dékánjának meghívására az Egyetemünkre érkezett az Amerikai Egyesült Államok washingtoni nagykövete, Takács Szabolcs, aki különleges előadást tartott hallgatóinknak.
2024.05.02.
A montenegrói székhelyű Regional School of Public Administration (ReSPA) szervezésében húsz, regionális szakpolitika-fejlesztéssel és -koordinációval foglalkozó nyugat-balkáni szakemberből álló csoport tett látogatást a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen.
2024.05.02.
A Ludovika Scholars Program keretében Memet Memeti, a tetovói South East European University volt dékánja, jogász és közigazgatási szakértő vendégprofesszorként érkezett az ÁNTK-ra.
2024.04.29.
2024.04.26.
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) csatlakozott A Fejlesztéspolitika két évtizede elnevezésű kezdeményezéshez, mely alkalomból konferenciát rendezett az egyetem április 23-án.
2024.04.23.
Az Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar meghívására tartott előadást „Adventures in Good Government” címmel Charles N. W. Keckler professzor.
2024.04.23.
„College of Visegrad+ Weekend University” címmel többnapos „hétvégi egyetemi” eseménysorozat zárult egyetemünkön.
2024.04.18.
Izgalmas és értékes szellemi körutazáson vehettek részt az ÁNTK azon hallgatói, akik az elmúlt időszakban végigkövették Ilya Shapiro vendégprofesszor előadásait a Karon.
2024.04.18.
További híreink