A pakisztáni Nemzetvédelmi Egyetem látogatása

2018. április 24-én a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a Honvédelmi Minisztérium szervezésében az egyetemünkre látogatott a pakisztáni Nemzetvédelmi Egyetem 20 fős magas rangú katonatisztekből álló delegációja. A csoportot Khalid Zia vezérőrnagy vezette, és a Hadtudományi és Honvédtisztképző Karán folytatott megbeszélések és előadások mellett meglátogatták a Ludovika Campust is, ahol Dr. habil. Koller Boglárka, a Nemzetközi és Európai Tanulmányok Kar dékánja köszöntötte a vendégeket az egyetem rektora nevében, majd ismertette a Kar működését és az alapítása óta elért eredményeket. Hangsúlyozta, hogy az egyetem folyamatosan fejleszti a nemzetközi kapcsolatait és nyitott a külföldi hallgatók és oktatók fogadására.

Címkék: nemzetközi