A NETK oktatói Chicagóban

Dr. Koller Boglárka dékán, és Dr. Molnár Anna tanszékvezető is előadást tartott a Council for European Studies (CES) éves nemzetközi konferenciáján Chicagóban 2018. március 28-31. között, melyet idén az Amszterdami Egyetem, a Harvard Egyetem, valamint az Illinois Egyetem közösen szerveztek. A nemzetközi konferencia fő témája a mobilitás és állampolgárság jelenkori kihívásai voltak Európában és a világban. Koller Boglárka az európai identitás aktuális kérdéseiről tartott előadást, Molnár Anna pedig a menekültválság olaszországi kihívásait elemezte. A NETK dékánját és tanszékvezetőjét fogadta Magyarország Chicago-i főkonzulja, Dr. Bencsik Zita, Kovács Tamás konzul és Juhász András külgazdasági attasé, akikkel az egyetemi kapcsolatok fejlesztéséről tárgyaltak a kar oktatói.