Szűkítés

Jelenleg 1 bejegyzés található 30 May 2017 dátummal

EU-pályázati díjazott a Karon

„Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban” címmel hirdetett pályázatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke, Lázár János, a Miniszterelnökséget vezető miniszter, és Zupkó Gábor, az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője 30 év alatti főiskolai és egyetemi hallgatók számára.

A pályázaton Török Virág Judit, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Nemzetközi és Európai Tanulmányok Kar Nemzetközi biztonság- és védelempolitika mesterképzésének második évfolyamos hallgatója „Csődiplomácia” című dolgozatával különdíjban részesült.

Ezúton is szívből gratulálunk Török Virág Judit hallgatónknak és felkészítőjének, Dr. Remek Éva tanárnőnek!

A második különdíjat idén Török Virág Judit, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Nemzetközi– és Európa Tanulmányok Kara Nemzetközi biztonság- és védelempolitika mesterképzésének II. évfolyamos hallgatója nyerte a „Nikola Tesla” jeligével benyújtott dolgozatáért.

Fotó és eredeti cikk forrása: http://www.parlament.hu/-/eu-palyazati-dijkioszto-unnepseg-az-orszaghazban?inheritRedirect=true&redirect=%2F